Lampy wewnętrzne

Oświetlenie garderoby
Oświetlenie garderobyO ile odpowiednie oświetlenie jest ważne w każdej przestrzeni, to garderoba w szczególności  wymaga jeszcze bardziej starannego doboru lamp tak, aby zapewnić światło niezbędne do czynności związanych z modą i urodą wykonywanych w tej przestrzeni. Przymierzanie ubrań, dobieranie fryzury i wybór biżuterii wymagają określonego oświetlenia.
Przeczytaj więcej
Praktyczne lampy - poradnik dla kupujących
Praktyczne lampy - poradnik dla kupującychZdziwiłbyś się, jak dużą różnicę można osiągnąć, oświetlając pokoje za pomocą kilku dobrze rozmieszczonych lamp. To nie tylko proste i niedrogie narzędzie do odświeżenia pokoju, ale także skuteczny sposób na zmianę nastroju w danej przestrzeni. W tym artykule przedstawiamy kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiednią, piękną lampę, która równocześnie spełni Twoje oczekiwania wobec jej praktycznego zastosowania.
Przeczytaj więcej
Lampy kryształowe do salonu
Lampy kryształowe do salonuDzisiejsi ludzie wolą minimalistyczne i czyste projekty, więc nie jest zaskakujące, że dla wielu lampy kryształowe są zbyt ostentacyjne. Wiele osób zakłada, że te oprawy oświetleniowe nie będą pasować do ich współczesnych domów i wybierają inne światła. Jednak wcale nie musisz rezygnować z ich piękna urządzając swój salon, ponieważ kryształowe żyrandole oferują szereg korzyści, których nie oferują inne urządzenia, a niektóre z nich są tutaj wymienione.
Przeczytaj więcej
Diody LED w kuchni - dekoracja czy funkcjonalność?
Diody LED w kuchni - dekoracja czy funkcjonalność?

Kuchnia jest najważniejszą częścią domu, ponieważ ludzie przygotowują tam różne rodzaje żywności oraz naprawdę spędzają dużo czasu. Aby móc przygotować dobre jedzenie i cieszyć się użytkowaniem tej przestrzeni - właściciele domów muszą w niej zainstalować jak najlepsze oświetlenie.


Przeczytaj więcej
Lampy na prezent
Lampy na prezent

Wszyscy odliczamy dni do Bożego Narodzenia, prawda? W tym miejscu podzielimy się kilkoma pomysłami na prezent, które na pewno rozjaśnią komuś dzień!


Przeczytaj więcej
4 zasady oświetlenia pokoju dziecięcego
4 zasady oświetlenia pokoju dziecięcegoKażdy rodzic chce stworzyć wspaniałe miejsce dla swoich najmłodszych. Pokój to miejsce, w którym dzieci będą spokojnie spać i bawić się w pierwszych latach życia, zanim stanie się przestrzenią pełną przygód, nauki, odkrywania i poznawania przyjaciół.
Przeczytaj więcej
3 sposoby na oświetlenie obrazów
3 sposoby na oświetlenie obrazówW związku z tym, że obrazy mogą występować w tak różnych kształtach i rozmiarach nie ma powodu do zdziwienia, że istnieje dziesiątki różnych sposobów na to, jak najlepiej zaakcentować konkretny element w stylizowanym oświetleniu artystycznym. Sztuka ta wymaga zastosowania słusznie dobranego oświetlenia wraz z odpowiednimi kolorami i kątami, aby móc zaakcentować piękno obrazu w jak największym stopniu. Nie trzeba dodawać, że sztuka i oświetlenie stanowią idealne połączenie.
Przeczytaj więcej
5 najlepszych lamp do łazienki
5 najlepszych lamp do łazienkiOświetlenie jest niezbędnym elementem w każdej łazience. Łazienka to przecież miejsce, w którym zaczyna się i kończy się dzień.
Przeczytaj więcej