O sklepie

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się akcesoriami wyposażenia wnętrz już od 2000r. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży lamp, zegarów ,Luster, sztukaterii. Współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami a dzięki wieloletniej działalności zdołaliśmy wypracować sobie konkurencyjne ceny oraz bardzo dobre warunki zakupu na czym zyskują nasi klienci.W 2022 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby i mamy największy salon z oświetleniem w Polsce.

Jesteśmy jednym z wiodących sklepów internetowych kategorii oświetlenie w polskim internecie. Na naszej ekspozycji stacjonarnej zajmującej ponad 600m2 znajdują się tysiące lamp, które codziennie budzą fascynację wielu lokalnych klientów. Nasz sklep UrządzajTanio.pl to kolejne ponad 50 000 lamp, które niemal wyczerpują asortyment dostępny na polskim rynku. Dodając do tak ogromnej oferty bardzo atrakcyjne programy rabatowe można z całą pewnością stwierdzić, że konkurencja ma z nami dużo problemów :-)

Poniżej przedstawiamy zdjęcie ekspozycji, w której wspólnie z klientami często godzinami rozważamy różne aranżacje wnętrz. Staramy się zapewnić klientowi kompleksową pomoc oraz jak najbardziej zbliżone warunki do tych, które oferujemy w salonie.

Skontaktu się z nami telefon +48 698 466 411

pixel