O sklepie

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się akcesoriami wyposażenia wnętrz już od 2000r. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży lamp, zegarów ,Luster tapet, sztukaterii, donic ozdobnych i innych artykułów. Współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami a dzięki wieloletniej działalności zdołaliśmy wypracować sobie konkurencyjne ceny oraz bardzo dobre warunki zakupu na czym zyskują nasi klienci.

Jesteśmy jednym z wiodących sklepów internetowych kategorii oświetlenie w polskim internecie. Na naszej ekspozycji stacjonarnej zajmującej ponad 600m2 znajdują się setki lamp, które codziennie budzą fascynację wielu lokalnych klientów. Nasz sklep UrządzajTanio.pl to kolejne ponad 50 000 lamp, które niemal wyczerpują asortyment dostępny na polskim rynku. Dodając do tak ogromnej oferty bardzo atrakcyjne programy rabatowe można z całą pewnością stwierdzić, że konkurencja ma z nami dużo problemów :-)

Poniżej przedstawiamy zdjęcie miejsca, w którym wspólnie z klientami często godzinami rozważamy różne aranżacje wnętrz. W tle widać najpopularniejsze katalogi tapet, w których roi się od ciekawych propozycji. Internetowym odpowiednikiem wygodnej sofy i eleganckiej drewnianej ławy z naszego salonu jest nasza infolinia oraz live chat, poprzez który staramy się zapewnić klientowi kompleksową pomoc oraz jak najbardziej zbliżone warunki do tych, które oferujemy w salonie.

pixel