Blog

Szynoprzewody, a może kinkiet – jak pięknie oświetlić domową galerię?

Szynoprzewody, a może kinkiet – jak pięknie oświetlić domową galerię?Właśnie zawiesiłeś ostatni element w swojej galerii ściennej i wszystko gotowe, prawda? Nie do końca. Jasne, możesz przejść do następnego projektu DIY. Jednak możesz również sprawić, że te starannie zebrane dzieła sztuki będą świecić odpowiednim oświetleniem. W końcu nie ma nic lepszego niż pięknie oświetlone dzieło sztuki!
Przeczytaj więcej

Design i funkcjonalność oświetlenia - jak prawidłowo dobrać i ulokować kinkiety?

Design i funkcjonalność oświetlenia - jak prawidłowo dobrać i ulokować kinkiety?Kinkiety to stylowa i elastyczna opcja oświetlenia do każdego pomieszczenia – ale są szczególnie pożądane, jeśli powierzchnia podłogi jest na wagę złota. Świetnie nadają się do zapewnienia praktycznego oświetlenia zadaniowego, ale również kinkiety ścienne LED same w sobie mogą stanowić efektowne oświadczenie projektowe. Jeśli też Cię interesują i chcesz wiedzieć, co należy wziąć pod uwagę przy ich wyborze - czytaj dalej.
Przeczytaj więcej

Plafony – ukoronowanie domowego oświetlenia. Jak wybrać odpowiednie?

Plafony – ukoronowanie domowego oświetlenia. Jak wybrać odpowiednie?Lampy do montażu podtynkowego lub półpodtynkowego typu nowoczesne plafony sufitowe - są prawdopodobnie najczęstszymi oprawami sufitowymi w Twoim domu. Mają tak wiele zalet! Są uniwersalne, nie zajmują dużo miejsca i są dostępne w wielu stylach i wykończeniach. Oto nasz przewodnik dotyczący wyboru odpowiedniej oprawy sufitowej w tym stylu.
Przeczytaj więcej

Spoty, reflektorki, lampy wpuszczane – poznaj ich potencjał i wykorzystaj w swoim domu!

Spoty, reflektorki, lampy wpuszczane – poznaj ich potencjał i wykorzystaj w swoim domu!Oświetlenie sufitowe, zwane lampami wpuszczanymi - może wnieść dużo jasności do ciemnych, zacienionych pomieszczeń. Oświetlenie typu nowoczesne spoty sufitowe jest zwykle instalowane bezpośrednio w linii sufitu, co oznacza, że wszystkie stojące za jego funkcjonalnością mechanizmy są całkowicie ukryte – zobaczysz tylko żarówkę i obramowanie.
Przeczytaj więcej
pixel